Бодібілдинг мертвий

Сьогодні я не буду стверджувати того, чого насправді немає. Я хочу поговорити про те, чого люди, що не займаються бодібілдингом не зрозуміють. Адже ми з вами, а саме – люди, охочі стати краще, зовсім по-іншому дивимося на світ. Ми бачимо і відчуваємо те, що для інших не існує.

Привіт! Сьогодні ми з вами поговоримо на тему, яка прийшла мені в голову не так давно, але змусила глибоко задуматися...

Нарешті, друзі, ми з вами просто поговоримо по душах. Я дуже люблю це.

Не проти, якщо сьогодні я буду звертатися на «ти», хоча б на початку? Мені хочеться звернутися до кожного з вас особисто, сподіваюся, я вас не смущу.

Що таке бодібілдинг

Давай відкинемо всі формули і шаблони. Ми з тобою розумні люди і можемо думати глибше.
От, скажи мені, що таке бодібілдинг?

Це побудова красивого тіла, в результаті чого змінюється самооцінка людини, світовідчуття, самоповага, ставлення до життя.

По суті, бодібілдинг — це найбільш яскраво виражений приклад трансформації життя в реальному часі. Адже, як говориться, всі факти на лице.

  • Людина, яка хоче накачати м'язи, стає більше.
  • Людина, який мріяв швидко схуднути – худне.
  • Хочеш накачати сідниці? Без проблем.
  • Не знаєш, як накачати руки? Теж будь ласка.

Чудеса, та й тільки.

Всі, як на замовлення.

Людина, начебто, починає піднімати залозки. Тупо якось, погодьтеся?

Піднімає та опускає залізо, тягне до себе, присідає з ним. Що тут такого? Та й взагалі, що тут може бути цікавого?

Невеликий відступ, відразу згадую, як на колишній роботі одна злісна тітка (яка, мабуть, відчувала певні комплекси), говорила: «Бодібілдінг – це так нудно, туди-сюди, туди-сюди, на фіг взагалі цим займатися? Заняття повинне бути цікавим!».

В голові завжди в той момент у мене крутилося 3-4 дотепних (на мій погляд) відповіді, але я, як правило, просто іржав і мовчав) Бо який сенс сперечатися з людиною, якщо він вважає, що пізнав істину?

Якщо подивитися на будь-яку роботу або процес з такої точки зору, то нічого. Абсолютно нічого надприродного і цікавого.

Наприклад, подивіться на програміста. З боку це марне проведення часу, тикання пальцями по кнопках, залипання перед монітором цілодобово безперервно. Нічого магічного.

Тільки з такої точки зору ви не побачите того, що програміст насправді створює якусь складну систему взаємодії між роботизованим обладнанням, що знаходяться в десятках тисяч кілометрів від нього на мультипарадигменном объектоориентированном мовою SWIFT.

Звучить цікаво?

Ще б.

Ми з вами можемо бачити глибше. Ми повинні бачити глибше, щоб розуміти суть.

Тим більше, це важливо, це трансформує життя. В реальному часі.

Людина піднімає залізо. Його організм починає трансформуватися, починаючи з енергетичної, центрально-нервової, ендокринної систем і системи накопичення поживних речовин.

Його гормональний фон починає зміщуватися у бік зростання (анаболізму) або руйнування (катаболізму), якщо ми худнемо, щоб протидіяти навантаженні. Стає більше тестостерону, а від цього зростає впевненість в собі і своїх силах.

Після тренування в крові гуляє гормон дофамін (гормону радості), а потім окситоцин (заспокоєння).

Та й взагалі, під час тренування і після в організмі твориться справжній феєрверк, що влаштовується гормональною системою.

Людина стає щасливішою. Його мозок починає працювати по-іншому. З'являється більше ідей, більше корисних думок. Більше цікавих людей зустрічається навколо.

Все це змушує адаптуватися.

Більше розумних і цілеспрямованих людей навколо, як би ненароком, наводять на думки про те, що потрібно розвиватися і ставати краще.

Висновок: Бодібілдинг трансформує практично всі системи організму, після чого, в результаті не типового для організму стану, з ним починають відбуватися дивні речі.

Як бодібілдинг трансформує життя

Після того, як тренується атлет починає розуміти, що збільшуючи навантаження він стає сильнішим, тренированнее з кожною новою навантаженням, з кожним днем, яким він харчувався правильно (для позитивного азотистого балансу), він починає помічати деяку схожість з іншими сферами життя.

Людина бачить кореляцію, збіги, проводить аналогії... І сама проста аналогія — це ПРОГРЕСІЯ НАВАНТАЖЕННЯ. Вона працює скрізь.

"Hard Work Pays Off"

Що перекладається, як: "Старанна робота оплачується".

Скрізь, де ти будеш прикладати зусилля, що б ти не робив, завжди ця сфера життя буде ставати краще. Відносини, тіло, робота, кар'єра, творчість і т. д.

Припустимо, якщо ви будете більше працювати, брати на себе більше відповідальності, дбати, допомагати, постійно дізнаватися щось нове на своїй роботі, то рано чи пізно вас помітять, і ви почнете займати все більш високе положення по кар'єрних сходах.

Так, є несправедливість, є папенькины синки, які потрапляють не раздуплившись на високі пости, але все це виглядає смішно і, як правило, ненадовго.

Бувають винятки, але дуже рідко.

Якщо ви будете все більше намагатися доглядати за своєю другою половинкою, дарувати їй квіти, всіляко цікавитися їй, то вона розквітне. Чим більше ви віддаєте, тим краще стають відносини, теж своєрідна прогресія навантаження, не знаходите?

Тому наступний висновок.

Висновок: Кожна людина, що займається спортом, за рідкісним винятком, бачить кореляцію бодібілдингу з іншими сферами життя. «Якщо прогресія навантаження спрацювала на моїх м'язах, то вона працює і в інших сферах». Ви чертовски праві, так і є. Але це не все, що варто знати.

Перед тим, як я розповім вам наступний момент, який дає нам бодібілдинг, згадайте, як Арнольд Шварценеггер після того, як став семиразовим містером Олімпія став займатися акторською кар'єрою.

Він сказав сам собі: «Якщо я тренуюся по 4 години в день 6 разів в тиждень, і я став кращим в цьому, то я повинен тренуватися по 4 години в день і 6 разів в тиждень в акторській майстерності, щоб досягти того ж результату тут».

І він частково був прав, за винятком того, що такі тривалі тренування одночасно і згубні для нашого тіла. Немає нічого хорошого в перетренованості.

Туди ти рухаєшся

Наступне.

"Яка різниця, як швидко ти рухаєшся, якщо приставлена драбина не до тієї стіни?"

Розумієш?

Суть в тому, що мало просто великих зусиль, важливим моментом є те, куди ці зусилля спрямовані.

Якщо ти рухаєшся з величезною швидкістю, але їдеш не по тій дорозі, то в цьому теж немає нічого хорошого.

Тому, завжди перевіряй, а на тому чи ти шляху.

Це теж допомагає в житті, т. к. зміна тренувальної програми часто може допомогти зрозуміти нові грані свого тіла і краще пізнати свій організм.

Тому, не завжди, коли ви упираєтеся в стелю (у своїх тренуваннях або в будь-якій іншій сфері життя) ви, насправді, досягли максимуму, просто треба трохи змінити напрям.

Я вже не раз переконувався в цьому на своїх тренуваннях.

Висновок: Бий в одну точку, але не забувай намацувати свій маршрут, можливо, твоя приставлена драбина не до тієї стіни.

Важлива система

Як ти будеш плавати, якщо будеш гребти тільки однією рукою?

Багато людей, коли вивчають що-небудь, складається таке відчуття, що вони хочуть навчитися плавати, але читають тільки про те, як потрібно гребти однією лівою рукою.

Потім вони прочитають про те, що потрібно правильно дихати, видихнуть і підуть на дно.

Навіщо вам знати як гребти тільки лівою рукою? Або тільки правою ногою?

Вам потрібно розуміти, що потрібна система!

Вам потрібно розуміти весь процес, тільки тоді ви успішно попливете, та ще й зможете обігнати багатьох на цьому шляху.

Саме тому, я завжди проповідую СИСТЕМНИЙ ПІДХІД, в моїх платних курсах, у моїх індивідуальних програмах харчування і тренувань.

Я розповідаю все, від і до, щоб людина навчилася «плисти» (схуднути, набрати м'язову масу тощо), а не тільки гріб однією рукою.

До речі, якщо тобі хочеться індивідуальну програму тренувань або харчування, то просто напишіть мені через форму зворотного зв'язку або в будь-якій соціальній мережі: «Микита, хочу програму тренувань» або «Микита, хочу програму харчування», а може і всі разом.

Або, можливо, ви хочете придбати мої круті платні курси, щоб розуміти, як діє СИСТЕМА в бодібілдингу, тоді ось мої три платних курсу:

  • «Як накачати ПРЕС ВДОМА».
  • «Екстремальне жиросжигание».
  • «Екстремальний НАБІР МАСИ».

А всі відповіді ви отримаєте через зворотний зв'язок у закритих групах.

Ну це так, відступ від теми.

Висновок: Вам потрібна СИСТЕМА, для того щоб розуміти, як працює процес формування красивого тіла. Те ж саме справедливо і в інших сферах, не треба хапати всього по трохи, зрозумійте, як працює система і ви досягнете результату.

Так, я розумію, що куди легше взяти шаблонні системи живлення або тренувань і поміняти пару вправ. Але ви так і не зрозумієте, як повинна діяти СИСТЕМА формування красивого тіла.

Як думаєте, чи варто очікувати видатних результатів з таким підходом?

Відповідь – НІ.
Думайте глибше.

Можна вічно сумніватися і залишатися на колишньому рівні зі своїми доводами, заснованими на особистому досвіді.

А можна просто взяти і ЗРОБИТИ, після цього назавжди змінивши своє життя.

Вибір завжди за вами.

До зустрічі, друзі.

Читай також: