Очікування воїна

Не завжди найкоротший шлях найшвидший, а довгий шлях найдовший. Іноді, відволікаючись на короткострокові цілі, ми не відкладаємо досягнення бажаних результатів, а геть позбавляємо себе значного прогресу. Сьогодні буде розглянута маса цікавих і практичних питань, які можуть допомогти в житті.

Доброго дня. Дуже довго я підходив до написання цієї статті. Сподіваюся ви проникнетеся змістом, який я хочу донести. Сьогодні я хочу поговорити з вами про те, як досягати по-справжньому ВЕЛИКИХ результатів не тільки в бодібілдингу, але і в житті.

Ось-ось я відійшов від наркозу, після того, як переніс операцію з відновлення передньої хрестоподібної зв'язки в колінному суглобі.

Після огляду лікаря, який сказав, що операція пройшла успішно, але тепер на мене чекає довгий відновлення, я почав писати цю статтю.

Голова ще не так ясно мислить після наркозу, біль вщухла тільки через годину після ін'єкції знеболюючого, але всередині мене є те, що я називаю: «очікування воїна».

Дуже маленька кількість людей досягають справді приголомшливих результатів сфера тілобудови. Успішні спортсмени володіють не тільки знаннями, мотивацією, засобами, а часто і генетикою, для досягнення значних розмірів. Вони володіють тими установками, які будуть розглянуті в цій статті.

Очікування воїна

Я не буду говорити, чому я саме так назвав цю статтю, ви обов'язково зрозумієте самі, якщо уважно прочитаєте і пропустіть через себе отриману інформацію.

«Віддавай мале, щоб отримати багато»

Це найважливіше якість будь-якого успішного людини! Вміти віддавати які-небудь ресурси, для того, щоб отримати бажане. Цьому можна навчитися і ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно, якщо ви дійсно хочете досягати неймовірних висот. Я кажу про ОБМЕЖЕННЯ, які успішна людина на себе накладає, щоб отримати або добитися своєї ОСНОВНОЇ мети.

Я завжди вважав, що така поведінка характерна для справжніх успішних чоловіків, які по своїй суті є справжніми воїнами, які знають, чого вони хочуть і до чого прагнуть.

Давайте уявимо собі справжнього добре навченого воїна, здатного виконувати дуже складні завдання. Я зараз говорю не тільки про завдання державної важливості, а взагалі про виконання будь-яких завдань, з якими ми стикаємося в нашому житті. Тобто про процес переслідування бажаної мети.

Наприклад: отримання червоного диплома в Університеті, чорного поясу з карате або вирішувати складні потрійні інтеграли і т. д.

У справжнього воїна поки що немає того, що він захотів отримати, але він починає ПОЛЮВАТИ для отримання потрібних йому якостей і речей.

Природно, чим складніше мета, тим складніше її отримати! Наприклад, навчитися обчислювати квадратний корінь через дискриминант набагато простіше, ніж, приміром, стати доктором математичних наук. Тому для досягнення більш складних цілей ми змушені терпіти БІЛЬШ ЖОРСТКІ обмеження і ГРАМОТНО підходити до вибору маршруту.

Природно, що в нашому житті зустрічаються як грамотні воїни, здатні виконувати найскладніші завдання і залишатися непоміченими, а є ті, хто звик тільки ростити мерзенне пузо п'ючи солодкий чайок, відсиджуючись в «каптьорці» під час чергової бойової тривоги. Таких у нас в армії називали ВАТНИМИ бійцями.

Природно, що той, хто є кращим воїном більш ДИСЦИПЛІНОВАНИЙ і ДОСВІДЧЕНИЙ. Він чітко знає, що потрібно робити для того, щоб отримати бажаний результат.

Він готовий місяцями сидіти в засідці по вуха в бруді, ретельно відстежуючи для себе потрібну ціль. Він ВІДДАЄ (жертвує своїм комфортом, часом, зусиллями, грошима та іншими ресурсами для досягнення бажаного результату.

Що робить ватний воїн-невдаха в цьому випадку? Він толком не з'ясувавши ситуацію, обстановку, не маючи чіткого уявлення про цілі намагається, «в тупу», навпростець підстрелити її, палячи з усіх гармат, після чого, швидше за все, або буває убитий, або потрапляє у все, крім мети, або повністю провалює завдання і т. д.

Невдаха робить так тому, що ВІН НЕ ЗДАТНИЙ ЧЕКАТИ, йому В ЛОМ віддавати, жертвувати ресурси, він ХОЧЕ ВСЕ І ВІДРАЗУ!

Досвідчений, ж, воїн, здатний ЧЕКАТИ і АНАЛІЗУВАТИ, тому отримує МАКСИМУМ, тому що він ГОТОВИЙ ВІДДАВАТИ МАЛЕ, ЩОБ ОТРИМАТИ БАГАТО.

Ви вже простежили аналогію з усіма іншими сферами життя? Це стосується абсолютно всього! Хлопець, який в старших класах не бухав з однокласниками (жертвував розвагами), а робив упор на навчання, зможе отримати якісну освіту. Той мужик, який кілька років будував власний бізнес (жертвував комфортом), раніше купить собі дорогу машину і заробить мільйон, ніж той, хто приречено ходить на найману працю.

Кожен чоловік – це в першу чергу ВОЇН, мисливець ресурсів, які, як відомо, бувають або успішними, або хреновими. Кожен їх мужиків сам розставляє для себе пріоритети і САМ одного разу розуміє, що нічого так просто не дається в цьому житті. Все має бути врівноважено. До речі, про це ми, почасти, говорили в статті про те, як накачатися за тиждень. Почитайте.

Якщо ви хочете по-справжньому СЕРЙОЗНИЙ результат у будь-якій справі, то будьте готові за це платити. Будьте готові віддавати, жертвувати і, природно ОЧІКУВАТИ.

Потрібно запам'ятати, що успішний воїн вміє терпляче чекати і жертвувати. Так роблять справжні чоловіки.

Як це застосовується бодібілдингу

Елементарно, друзі і, мабуть, найбільш показово як раз в цьому спорті!

Чи доводилося вам спостерігати за новачками, які тільки що прийшли займатися в тренажерний зал. Що вони роблять? А що вони роблять – це просто жах! Не хвилюйтеся, я сам таким був.

Новачки не вивчають інформацію про те, як грамотно почати тренуватися, щоб не впасти в стан глибокої перетренованості. Я не кажу вже про те, щоб навчитися грамотно відчувати м'язи і виробити до автоматизму ідеальну техніку.

Вони одразу починають працювати з великими, для їх рівня тренованості, вагами і працювати за схемами ДЛЯ РОСТУ М'ЯЗІВ! Вони ВІДРАЗУ починають полювати на м'язи! Це здається очевидним. Адже, щоб виростити великі м'язи – треба тренуватися за схемами для росту м'язів. Але не все так просто, друзі.

Це відразу ж нагадує мені воїна, який іде по лісі, палить у всі сторони і наосліп намагається потрапити в бажану мету. Ну смішно ж!

Адже, щоб досягти мети необхідно ПОЖЕРТВУВАТИ своїм комфортом, часом і силами, щоб підготувати грамотну засідку, зачаїтися на добу, тиждень або навіть місяць, потім обчислити мета і пристрелити її.

В іншому випадку можна сподіватися лише на удачу, а у великих справах потрібно щось більше.

Природно ХОЧЕТЬСЯ ВІДДАТИ МЕНШЕ, А ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ! Але так не буває. Результат, як правило, порівнюється з витратами. Ось чому навколо так багато невдах, а успіху досягають лише ті, хто готовий віддавати і жертвувати.

Як же тоді вчинити новачкові?

Та дуже просто. На початку ваших тренувань, поки ваш організм ще не підготовлений до м'язової гіпертрофії і буде всіляко їй перешкоджати, оптимізуючи роботу інших систем, вам необхідно робити ТЕ, ЩО ПОТРІБНО, а не те, що ви хочете. НЕОБХІДНО НАВЧИТИСЯ ПРАВИЛЬНІЙ ТЕХНІЦІ виконання вправ і якщо ви цього не зробите, то тим самим свідомо обламаєте собі серйозний прогрес. Про зв'язок МОЗОК-М'ЯЗИ ми говорили тут.

Тобто перші кілька місяців ваших тренувань – це відпрацювання правильної техніки, для того, щоб в майбутньому завалити по-справжньому серйозну здобич!

Спочатку ви готуєте засідку для ваших м'язів, дозволяєте організму звикнути до навантажень, покращуєте роботу енергетичної та центральної нервової систем, щоб далі приступити до тренувань з прогресією навантаження!

Як би це не звучало елементарно, але це роблять ОДИНИЦІ! В основному всі приходять в гойдалку і за порадою такого ж «хренового воїна» в особі їх одного починають довбати свої м'язи непідйомними для них вагами за принципом: «Чим більше, тим краще».

Тому важливо в перші місяці ваших тренувань робити те, ЩО ПОТРІБНО, А НЕ ТЕ, ЩО ХОЧЕТЬСЯ! Пожертвувати своїм часом (2-3 місяці), для того, що у подальшому отримати більш серйозну видобуток (великі м'язи).

Як поставити техніку

Вам треба вгамувати своє его і працювати в перші місяці з легкими вагами, які будуть дозволяти вам ІДЕАЛЬНО виконувати вправи. Які будуть тренувати вашу ментальну зв'язок м'язів з мозком, а не м'язові об'єми.

Можете перед сном робити вправи без ваги, щоб відчути як скорочується та чи інша м'язова група.

Ваги, з якими ви будете працювати повинні бути приблизно 40-50% від ваших робочих ваг. Наприклад: ви можете зробити жим штанги лежачи з вагою 50 кг на 12 разів, то робіть жим з вагою 20-25 кг, щоб відчути роботу ваших грудних м'язів в кожній точці руху.

ЦЕ ДУЖЕ СКЛАДНО! Це складно не фізично, а психологічно!

Уявіть, сидить на сусідній лаві якийсь чувак, який, припустимо, криво, але тисне 80 кг на жимі лежачи і з усмішкою дивиться на вас, коли ви працюєте лише з вагою 20-25 кг Це те, що відрізняє УСПІШНОГО воїна, від невдахи.

У вас в голові є мета: «постановка техніки», що дасть вам прогрес В МАЙБУТНЬОМУ, і ви не повинні звертати уваги на таких людей, адже швидше за все, через певний проміжок часу, ви уделаете його не тільки в жимі, але і в м'язових обсягах. І потім подивіться, хто буде сміятися.

Тренування, з прогресією навантаження

«Нуууу нарешті!» – думаєте ви, через кілька місяців. «Зараз, я нарешті заряджу свій полтинник на штангу і подивимося, хто з нас красунчик!».

Але не робіть необережних рухів, так ви будете нагадувати хренового воїна, який вривається в ліс і палить з усіх гармат, про який ми говорили вище. Пам'ятаєте?

Можна зробити стрибок в тренувальних вагах відразу у два рази! Необхідно повільно і обережно, наближатися до ваших тренувальним ваг.

Спочатку, ваги будуть і справді рости дуже добре! Приблизно по 5 кг в тиждень, тобто через тиждень ви можете повісити вже 30 кг на штангу, потім 35...40...45 і нарешті довгоочікувані 50 кг!

І тут-то і почнуться дива! Ваші м'язи не такі, що були раніше, ви тепер поставили ідеальну техніку, навчили м'язи більш ефективно використовувати енергію, запасається глікоген і т. д.

Для вас тепер це ДУЖЕ ЛЕГКО!

Ви без проблем можете накинути, як мінімум, десятки, але РОБИТИ ЦЬОГО не МОЖНА (спугнете мета). Ви будете повинні так само обережно по 5 кг або навіть менше 2,5 кг в тиждень збільшувати тренувальні ваги.

Тепер ви побачите, що сила зростає пропорційно, починають з'являтися видимі зміни у вашому тілі. Тепер ви наближаєтеся до статусу ХОРОШОГО ВОЇНА, що вміє чекати.

Зрозумійте, що СКІЛЬКИ МИ ВІДДАЄМО, СТІЛЬКИ І ОТРИМУЄМО! Тому легкі шляхи ЗАВЖДИ є провальними.

Саме тому 99% новачків в тренажерному залі – це невдахи, лузери, які ніколи не досягнуть значного, бажаного результату.

Витрата ресурсів

Треба вміти грамотно витрачати ресурси. Вчитися віддавати, щоб отримувати щось більше. Не можна отримати щось просто так, без будь-яких зусиль або витрати ресурсів.

Час

Найцінніший ресурс, яким ми володіємо. Його не купити ні за які гроші. Ми можемо його лише віддавати. Віддавати, щоб отримати щось.

Наприклад, ви віддаєте по годині в день на вивчення англійської мови і через 5 років ви спокійно володієте цією мовою на рівні перекладача, тобто ви віддали/обміняли ваш час, щоб стати перекладачем.

Візьмемо, приміром, микропериодизацию в бодібілдингу. Це такі тренування, які спрямовані не тільки на розвиток м'язової гіпертрофії, але і на розвиток інших систем.

Наші скорочувальні структури відновлюються досить довго (10-14 днів), а інші системи відновлюються значно швидше, тому якщо ми завжди будемо тренуватися важко, то ми випустимо з уваги тренування інших систем (енергетичної, гіпертрофію саркоплазмы тощо). Але для цього вам потрібно чергувати важкі та легкі тренування.

Ось уявіть, ви приходите в зал, вже досить здоровий і починаєте працювати з вагами, з якими працюють новачки. Природно у багатьох новачків це викличе усмішку і марнославство, типу: «Я так і знав, що м'язи качків неробочі!».

Але ви причаїлися в засідці, як хороший, досвідчений воїн і чекаєте свою здобич (важку тиждень), коли ви будете працювати знову для м'язової гіпертрофії. Природно всі показники ви записуєте в тренувальний щоденник. На це ви теж витрачаєте час між підходами, але це вам не лякає, адже ви наближаєтеся до своєї мети і вчіться очікувати.

Зате на важкій тижня, коли ви приходите в тренажерний зал і починаєте працювати з набагато більшими вагами, ніж інші невдахи і лузери навколо, посмішка з їх осіб спадає.

Харчування

Харчування – дуже важливо! Успішний воїн контролює все, що наближає його до мети, тому він безсумнівно контролює те, що надходить у його організм.

Він терпить обмеження, не впихає в себе все підряд, готує собі їжу ще з вечора, щоб завтра була можливість поїсти 6-7 разів на день маленькими порціями.

Він жертвує смачним, заради корисного! Бореться зі спокусами навколо і з часом стає байдужим до них. Він не вживає канцерогенні чіпси, смертельно небезпечний фастфуд, не обжирається солодким, прикриваючись поліпшенням настрою. Його настрій поліпшується, завдяки видимих змін в дзеркалі.

Крім всього цього, справжній воїн, який вміє чекати жертвує своїм часом заради того, щоб скласти собі план харчування, якого дотримується протягом всього дня. Це дуже не зручно і треба витрачати певні сили і час, але це необхідно для досягнення мети і для того, щоб не бути невдахами, як більшість.

Сон

Природно, необхідно дотримуватися режиму дня, щоб якісно відновлюватися. Необхідно спати по 8-10 годин, щоб отримувати потрібну кількість анаболічних гормонів, які виділяються у сні.

Для цього доводиться лягати раніше, грамотно розподіляючи свій день і ПЛАНУЮЧИ свій розпорядок. Знову ж таки, це не зручно, але необхідно, щоб стати тим, ким ти хочеш бути.

Астероїди

Анаболічні стероїди... Болюча тема, особливо в бодібілдингу, адже більшість ніяких воїнів», коли ще не навчилися по-справжньому важко тренуватися і добиватися результатів «на суху» починають колоти собі дані препарати.

Адже так можна ШВИДШЕ І ЛЕГШЕ отримати бажаний результат.

Але це те ж саме, що дати потужний гранатомет в руки лоха, який уявив себе воїном. Він почув десь у когось, що з допомогою гранатомета (стероїдів) можна валити великого звіра (виростити великі м'язи) і купує собі гранатомет (анаболіки).

Природно з такої зброї він навряд чи промахнеться по цілі (м'язевого росту), але швидше за все за його недосвідченість або травмує віддача, або він рознесе видобуток на шматки (розхитає ендокринну систему).

ТРЕБА ЗАПАМ'ЯТАТИ, що якщо ви ще не навчилися правильному тренінгів і не виростили хоча б 15-20 кг СУХОЇ м'язової маси, то не фіг навіть замислюватися про ААС.

Хороший воїн терпляче тренується без анаболічних стероїдів і росте «на своєму», щоб поставити техніку, навчитися ростити м'язи, використовувати суперпріеми для підвищення інтенсивності тренувань. Він вчиться вбивати дрібну здобич, щоб у майбутньому навчитися добувати велику.

Стероїди не замінять харчування або режиму дня, вони можуть лише згладити огріхи, але якщо ти лох, який хоче все і відразу, то стероїди для тебе марні.

Арифметика проста, якщо ти взагалі не набирав м'язи на суху, а зі стероїдами набрав відразу 20 кг, то твій результат буде: 0+20=20 кг. Але якщо ти наполегливо тренувався кілька років і набрав, наприклад 20 кг «своїх» сухих м'язів, а потім застосував фарму, то твій результат буде вже: 20+20=40 кг. Це елементарно, друзі.

Треба пам'ятати, що успішний чоловік-воїн – вміє ЧЕКАТИ і ПРИТУПЛЯТИ СВОЇ БАЖАННЯ! Він жертвує малим, щоб отримати багато. Терпляче чекає, щоб потім вистрілити. Треба це зрозуміти і усвідомити.

Мотивація до життя

Природно, що у «добрих воїнів» бажання жити набагато сильніше, ніж ніяких. Вони чітко розуміють до чого йдуть і краще пристосовані до життя.

Зараз я лежу на ліжку в лікарні, з прикрученою на болти зв'язкою в коліні, але у мене чудовий настрій, чому?

Не тому, що я ще не до кінця відійшла від наркозу після операції, а тому що я знаю, що ця мала жертва, потім дасть мені можливість розвиватися далі, піднімати набагато більші ваги, важче тренуватися, досягати ще більш значного м'язового зростання.

Я б міг не дотримуватися порад лікаря і відразу ж піти в спортзал, чи почавши ходити, але таким чином з-за короткострокового бажання потренуватись, я б міг обірвати собі подальший м'язовий зростання.

Тому я чекаю, незважаючи на те, що зараз тіло скорочує мої м'язові об'єми. Але я впевнений, що таке очікування у подальшому дасть мені набагато більший прогрес.

Зрозумійте і відчуйте це. Жертвуйте малим, щоб отримати більше, і тоді всі перешкоди світу будуть зломлені перед вашими бажаннями.

Читай також: