Я живий

Як прекрасно відчувати гармонію зі своїм тілом. «У здоровому тілі – здоровий дух», говорить прислів'я, але я ніколи не розумів, навіщо ставити воза коня вперед. На мій погляд, здорове, красиве тіло – це результат на 100% здорового розуму. Адже будь адекватна людина буде свідомо губити себе і своє тіло?

Привіт! Чи замислювалися ви про те, як чудово бути здоровим? Чи відчували ви себе в повній гармонії зі своїм тілом? Чи вмієте ви радіти простим речам?

Доброго ранку

Доброго ранку. Тільки відкривши очі, відчуваю, як промінчики світла з вікна освітлюють всю кімнату і, граючи, потрапляють на обличчя. Сьогодні вихідний, субота.

Не поспішаю ворушитися, т. к. відчуваю біль у всьому тілі, особливо в грудях. Я люблю цю біль і насолоджуюся їй. Ні... Я не мазохіст. Просто груди болить після вчорашньої важкої тренування.

Я виспався! Як це чудово. Тиждень була напружена. Робота з 8 ранку за п'ятиденці, а після неї, не дивлячись на лінь і втома, майже кожен день обов'язково тренуватися в зал. Це вчить дисципліни.

Важкі тренування 4 рази на тиждень неймовірно вимотують. Але це доставляє одне задоволення. М'язова тканина роздувається від напруги, серцебиття частішає, дихаєш глибше. Всі системи організму працюють злагоджено.

Навіть незважаючи на те, що ти прийшов в зал після роботи, там у тебе відкривається друге дихання! Втома зникає, коли чуєш музику, що грає в залі, бачиш людей, які прагнуть стати краще, дівчат, хвилюючих усіх своїми вигинами і приголомшливою посмішкою.

Але про це трохи пізніше.

Ще трохи повалявшись на ліжку, дозволивши собі невелику лінь, я встаю. Сьогодні багато справ. Я люблю продуктивні вихідні, тому намагаюся заздалегідь планувати справи, які хочу виконати.

Встаю. Нога, яка нещодавно перенесла операцію, вже досить добре відновилася і я так радий, що можу стояти і ходити без допомоги милиць.

Після довгого 10-годинного сну наш організм схожий на згасаюче вогнище, терміново необхідно поїсти. У голові відразу вираховується приблизні цифри, скільки мені потрібно білка, а так само вуглеводів. Адже сьогодні вуглеводний день. Такий день потрібен, щоб добре працювала БУЧ дієта.

Я випиваю, коктейль з амінокислотами BCAA, з яких на 25-30% складаються наші м'язи, і вони моментально потрапляють в кров, починаючи рух в ті місця, де необхідно відновлення. Так само, це запускає систему травлення після довгого сну.

Я знаю, що не можна їсти все підряд, тому готую необхідний сніданок. Яєчня з трьох яєць + протеїновий коктейль з сироваткового протеїну, думаю, буде в самий раз. Ще, їм невеликий шматочок моєї улюбленої шоколадки «Снікерс», але це не моя слабкість. Це вуглеводна завантаження, для того, щоб організм не забарився обмін речовин.

Я знаю і відчуваю, що швидкі вуглеводи працюють на мені краще, ніж складні (рис, гречка, перловка і т. д.). Снідаю біля комп'ютера, щоб паралельно подивитися щось цікаве і корисне для мене. Сонце чудово!

Тепер вмитися, зібратися в зал, надіти майку і шорти, увіткнути навушники у вуха і, взявши з собою сумку, відправитися тренуватися.

На вулиці чудова погода! Початок червня, літо! Сонце світить, скрізь пахне черемхою і бузком. Настрій прекрасний! Хочеться кричати від щастя. Я здоровий, молодий, а енергії стільки, що можеш світ з ніг на голову перевернути!

Проходять повз дівчата мило посміхаються, від цього настрій піднімається ще більше. Все-таки, два місяці був на лікарняному і практично не міг нормально ходити. Який контраст! Як я чекав цього часу.

Місце, трансформуючий життя

Ну от, я нарешті добрався. Заходжу всередину улюбленого залу. Переодягнувся, і натхнений йду тягати залізо.

Декілька рукостискань зі знайомими спортсменами і можна розминатися.

Біль від попередньої тренування ще залишилася, тому роблю невелику кардіо, похожу по доріжці. Я відчуваю, як кисень наповнює мої легені, а кров починає швидше бігти по жилах, серце б'ється частіше. Організм адаптується до зовнішнього впливу.

Далі, трохи розтягнутися і покрутити суглобами. Кров починає доливати до м'язів.

Кілька розминочних підходів і можна починати тренування.

Я відчуваю, як метал навантажує моє тіло. Як затримується дихання при виконанні зусилля, як тіло бореться з вагою, запускаючи анаеробний (безповітряний) гліколіз.

Я не просто піднімаю або тягну вагу. Я відчуваю свої м'язи, і цілеспрямовано його ускладнюю собі роботу. Я спостерігаю за вагою в кожній точці і концентруюся на відчуттях тренованих м'язів, щоб максимально сильно їх скоротити.

Так проходить вся тренування. Дуже інтенсивно, важко і продуктивно. Я щасливий не тільки від того, що підвищений рівень дофаміну (гормону щастя), але і від того, що роблю себе краще, таким чином, стаючи сильніше і більше.

Романтика і любов

Бодібілдинг дає тобі перевагу перед іншими. Всім дівчатам подобається атлетична тіло, а відповідно ти будеш подобатися більшій кількості дівчат, ніж раніше. Це не завищена самооцінка. Це просто є.

Все це ставить дуже великим спокусі користуватися дівчатами. Вести себе, як урод. Треба сказати, що коли-то я піддався цьому і вів себе просто жахливо. Я не дзвонив, не писав, зустрічався тільки тоді, коли хотілося сексу. Я вважав, що це ознаки висококонкурентного, сильного мужика.

Зараз до мене дійшло. Це не так. По-справжньому сильні чоловіки борються за найкрасивіших добрих, розумних, дівчат, а отримавши їх, вони залишаються з ними. Адже це набагато складніше – взяти на себе відповідальність і бути з однієї, коханої.

Може і добре, що іноді ти розумієш що-то тільки тоді, коли наробив купу помилок, адже таким чином ти будеш цінувати те, що маєш, чого навчився, а так само навчишся берегти почуття інших людей.

Сьогодні у мене побачення з приголомшливо красивою дівчиною. Тому після тренування я біжу за букетом квітів. Люблю дарувати квіти. І мені стрьомно йти на побачення без букета. Нехай ти навіть не вгадаєш з вибором, але їй буде приємно.

Вона чудова.

Після багатьох короткострокових відносин і самотності хочеться чогось більшого. Хочеться любити, бути коханим, піклуватися і знати, що в тебе вірять, чекають і підтримують. Хочеться всіх цих дуратских милих слів і спільних фотографій. Всяких там дивних футболок з написами «Моя», «Його» і т. д. Це по-справжньому сильно. Бути з однієї, найкращою. Яку шалено любиш. Вірність, в нашому світі, – найдорожчий подарунок.

Може бути, у нас нічого не вийде, і ми розлучимося, а може бути, ця дівчина стане матір'ю наших з нею дітей, і ми будемо все життя жити з нею душа в душу, насолоджуючись моментами спільного життя. Принаймні, я знаю, що я хочу зробити її щасливою і бути разом з нею. Тому буду робити все, що від мене залежить.

Робити іншу людину щасливим, віддавати, дарувати і радувати – це те, що по-справжньому сильно. Довести дівчину до сліз і вести себе, як виродок – це дуже просто. Просто плювати на її почуття і принижувати. Я знаю. Коли-то я сам так робив і дівчата ще більше виявляли свою прихильність і любов.

Як би це не було парадоксально, але багатьох дівчат це приваблює. Чому? З кількох причин. Ще у стародавніх предків, коли розум був у зародковому стані, ознаками сильного, висококонкурентного мужика були: сила і агресія. Таким чином, можна було добути більше ресурсів, а дівчина, також, відчувала себе під захистом.

Через десятки тисяч років все змінилося. Зараз ми навчилися контролювати свою поведінку і тепер, навряд чи який-небудь ТОП-менеджер в серйозній фірмі заробить більше, якщо буде виявляти ті ж якості, що потрібні були раніше для видобутку ресурсів. Це набагато ефективніше: МЕНША небезпека для життя, БІЛЬШЕ можливостей здобути ресурси.

Але ІНСТИНКТИ ЗМІНЮЮТЬСЯ ДУЖЕ ПОВІЛЬНО. Це потрібно, щоб зменшити ризик для виживання виду. Логіка така: що працювало протягом десятків тисяч років не потрібно поспішати міняти заради кількох сотень років. Організм діє так, як йому підказували інстинкти протягом практично всього часу його існування. Іншими словами, природа не в курсі, що зараз ресурси добуваються іншими способами.

Тому дівчата закохуються в гопників, виродків і, по суті, СЛАБКИХ "мужиків", які самостверджуються за рахунок приниження гідності цих дівчат. Тому А. С. Пушкін, коли сказав одну дуже відому фразу: "Чим менше дівчат ми любимо, тим більше подобаємося ми їй". Втім, на цю тему, ми вже більше, ніж детально говорили в цій статті.

Друзі, розум, даний нам не дарма. Тому ми вміємо аналізувати все, що відбувається навколо. СИЛУ ТРЕБА ПОКАЗУВАТИ ПО НЕОБХІДНОСТІ. Якщо ображають твою дівчину – "дай на горище", але бажано так, щоб про це ніхто не дізнався, якщо тобі або твоїм близьким загрожує небезпека, якщо комусь потрібна допомога і т. д.

Тільки дійсно сильна людина може бути по-справжньому добрим.

Не потрібно агресію видавати за силу. Це занадто просто. Посміхайтеся, любіть, доглядайте, але ображати не смійте. Дівчатам і так не просто. Якщо вашу доброту приймають за слабкість, то з такими людьми поруч робити нічого.

Висновки

Що буде? Чесно? Я не знаю. Але я насолоджуюся тим, що Я ЖИВИЙ. Я здоровий і перебуваю в гармонії зі своїм тілом і розумом, я можу любити і помилятися, працювати і творити, пізнавати нове і пробувати. Ми маємо більше, ніж нам здається.

Нещодавно мені виповнилося 25 років, і в статті, де я розповідав про цю подію, писав про те, чому я вдячний в цьому житті.

Часто я чую, коли люди намагаються видати молодість за мінус або недолік: «Ти занадто молодий!», «Ти ще не досвідчений», «Ти потім зрозумієш» і т. д., але я ВЖЕ ЗРОЗУМІВ. МОЛОДІСТЬ – ЦЕ НАЙБІЛЬШИЙ ПЛЮС І САМЕ СИЛЬНЕ ПЕРЕВАГА!

Треба діяти і робити все, що в ваших силах. А сил зараз хоч відбавляй. ЗОЛОТІ РОКИ – це, коли ти можеш займатися улюбленою справою (і не важливо 18 тобі чи 70).

  1. Бодібілдинг вчить дисципліни.
  2. Живіть і пробуйте.
  3. Насолоджуйтеся тим, що у вас є.
  4. СИЛА проявляється не в агресії, а застосовувати її треба за необхідності.
  5. Спробуйте навчитися відчувати ваше тіло, займіться спортом. І ви оціните всю красу по-справжньому повного життя.

Я ні в якому разі не збирався займатися моралями. Я лише хотів вам показати те, що дає мені бодібілдинг і поділився деякими своїми роздумами. Можливо, вам це сподобається.

Багато людей помирають задовго до фізичної смерті.

Вони працюють з небажанням, а потім ліниво йдуть додому. Вдома все, як завжди. Телевізор, їжа, диван. Все повторюється нескінченно. Це стан, на мій погляд, схоже зі смертю. Ніяких змін, ніякого прагнення, лише умертвляющее болото зони комфорту. Я не хочу комусь нав'язувати свій спосіб життя. Кожен сам повинен для себе вирішити, чого він хоче.

Я ЖИВИЙ, а значить, у мене є все, щоб змінити себе, те, що мене не влаштовує і світ навколо.

А ви живете або імітуєте життя?

Читай також: